0216 419 00 10
instagram nascar kaplamafacebook nascar kaplamayoutube nascar kaplama
nascarkaplama.com "Nas Grup" Şirketler Grubu'na Aittir.
$: 9.2297 | € €: 10.7138

NasCar Kaplama Kimdir?

NasCar Kaplama 30 yılı aşkın reklamcılık tecrübesi ile 5 yılı aşkında profesyonel olarak araç kaplama  yapmaktadır. Yüzlerce renk çeşitleri ile araçlarınızı size özel renklendiriyoruz.

Araç Kaplama Ne işe Yarar?

Sahip olduğunuz araçları çok daha uzun yıllar boyunca kullanabilmek, hem görünümünü, hem de yapısını koruyabilmek için farklı yöntemlerle koruma oluşturabilirsiniz. Bu yöntemlerden biri olarak araç kaplama yönteminin kullanılması sayesinde, aracı dış etkilerden koruyabilir ve boya hataları veya çizikleri saklayabilirsiniz..

Bu yöntem sayesinde aracın dış yüzeyinde kaplama işlemi gerçekleştirilirken öncelikle; kapı, motor kapağı ve arka kısımda bagaj kapağı yüzeylerinin iç kısımları haricinde, kaplama işlemi yapılarak pürüzsüz bir yüzey oluşturulabilir. Bu kaplama işlemi tercihe bağlı olarak gerçekleştirilen ve kimi zaman farklı bir masraf olarak araç kullanımında, dekoratif bir şekilde görünüm elde edebilmek veya sadece ışık ve hava etkilerine karşı koruma sağlamak için kullanılabilir.

araç kaplama 

Araçlarınızda folyo ile veya başka bir yöntem ile gerçekleştirdiğiniz kaplama işlemleri sonrasında, karşınızda belirli avantajlar ve dezavantajlar çıkacaktır. Özellikle araç kaplama işlemi sayesinde aracınızın dış yüzeyini; ışık, yağmur, kar, asit yağmurları, darbeler ve kirlenmelere karşı koruyabilirken, kişisel bir şekilde istediğiniz dekoratif görünümü de oluşturabilirsiniz.

araç kaplama

Tüm Hakları "nascarkaplama.com"a Aittir. 2019 ©
nas grafik web tasarım hizmetleri.